Lékárna Chrpa  Praha 4
267310755
Seřadit podle:
Typ produktu:
Vybrat dle výrobce Schovat výrobce
Počet položek: 272 Zobrazit počet produktů na stránce: 12 24 48 Vše
Paralen Grip horký nápoj citron 12 sáčků

Paracetamol se používá k odstranění příznaků chřipky a nachlazení (včetně horečky), bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a...

Skladem
145
160
Detail produktu
Galverde 3mg Lemon 24 pastilek

STOP bolesti v ústech a krku. ke zmírnění bolesti a podráždění v ústní dutině a krku (bolest, zarudnutí, otok) již pro děti od 6 let Lék...

Skladem
119
131
Detail produktu
Voltaren Emulgel 10mg/g 120g

Voltaren Emulgel působí proti zánětu a otoku, zmírňuje bolest u bolestivých stavů pohybového aparátu. Přípravek Voltaren Emulgel se používá...

Skladem
28460
313
Detail produktu
Panadol Extra Novum 500 mg/65mg 30 tablet

Panadol Extra Novum je určen k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zubů a...

Skladem
89
98
Detail produktu
Klosterfrau MELISANA koncentrát sol.1x95ml

Přípravek Klosterfrau Melisana koncentrát je tradiční rostlinný léčivý přípravek. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno...

Skladem
13710
151
Detail produktu
Klosterfrau MELISANA koncentrát 1x155ml

Přípravek Klosterfrau Melisana koncentrát je tradiční rostlinný léčivý přípravek. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno...

Skladem
19330
213
Detail produktu
Etrixenal 100 mg/g gel 100g

Etrixenal gel je lék ve formě gelu. Tento lék obsahuje léčivou látku - naproxen - v množství 100 mg/g; ta patří do skupiny nesteroidních...

Skladem
20770
228
Detail produktu
Hylak Forte 100ml

Hylak forte přirozenou cestou podporuje růst tělu prospěšných bakterií, upravuje pH a tím i normální činnost trávicího ústrojí. Rozmanité vnější...

Skladem
19440
214
Detail produktu
Acyclostad 50mg/g krém 5g

K léčbě infekcí vyvolaných virem Herpes simplex projevujících se opary na rtech a obličeji. Na postiženou oblast nanášejte krém 5x denně ve...

Skladem
129
142
Detail produktu
Reparil - Dragées 20mg 100 enterosolventních tablet

Přípravek Reparil - Dragées se užívá při bolestech páteře, onemocnění krční a bederní meziobratlové ploténky (např. vyhřeznutí), k léčbě poúrazových...

Skladem
179
197
Detail produktu
Mucosolvan Long Effect 75mg 20 tobolek

Mucosolvan Long Effect zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, zlepšuje jeho transport a vylučování. Tím dochází k lepšímu...

Skladem
125
138
Detail produktu
Septabene citron a bezový květ 3mg/1mg 16 pastilek

Komplexní léčba bolesti v krku. protizánětlivý, analgetický a antiseptický účinek snižuje lokální známky zánětu - bolest, zarudnutí , otok,...

Skladem
13410
148
Detail produktu